Ako sa Vám u nás páči

Viktor bude pokračovať aj v tomto školskom roku u vás s angličtinou. Bol by som rád, keby ste Viktora zaradili do skupiny, ktorá bude v utorok a vo štvrtok. Ostatné dni bude na tréningoch. S kurzom som spokojný. V škole mu angličtina ide dobre vďaka vášmu kurzu. Kurz u vás berie ako hru a zábavu a dobre s angličtinou napreduje.S pozdravom Jozef Bočkay.

"Naša dcéra navštevuje kurz anglického jazyk od vzniku štúdia Harmónia. S výučbou sme spokojní. Nadobudnuté vedomosti u Vás jej pomáhaju zvládnuť učivo AJ v škole (zatiaľ mala vždy 1-ku). Kurz vediete hravou formou, ktorá deti upúta.

Karolínka chce aj tento školský rok pokračovať v AJ. Karolínke sa páči Váš prístup k angličtine a forma učenia. V triede patrila k tým, čo majú lepšie znalosti.Ďakujem Viera Chudíková

Dobrý deň prajem, budeme velmi radi ak to opäť vyjde a Samko nastúpi na doučovanie aj v tomto školskom roku. Ak by to bolo možné zaradiť ho do skupiny 2krát do týždňa. S pozdravom Žembová.

Dobrý deň, rada by som s Vami podelila o skúsenosti s kurzom angličtiny v oddelní busy bee. Moja dcéra Simonka chodí na jurz už druhý rok a s pani lektorkou Taňou ako ju oslovuje je veľmi spokojná. S priebehom hodiny som mala možnosť oboznámiť, kým som na dcéru čakala. Lekcia prebieha hravou formou. Je dopĺňaná piesňami vďaka ktorým sa deti učia celé hrázy nie len slová. Moja dcéra tam chodí rada a na pani Táňu sa vždy teší. To je dôvod prečo bude Simonka v kurze pokračovať ďalej. Simonkyna mama Andrea

Ďalej >>>