Vitajte v našom salóne a využite naše služby v útulnom a príjemnom prostredí
Klasická masáž
Odstraňuje únavu, bolesti chrbta, kĺbov a končatín. Podporuje krvný a lymfatický obeh, posiľňuje odolnosť voči chorobám, uvolňuje a tonizuje svaly, odstraňuje bloky, zmierňuje bolesť, prekrvuje pokožku, Masážou sa zbavujeme psychického napätia, cítime sa zrelaxovaní.
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0905 885 690, 0903 180 813
Tachyomasáž (terapeutická masáž)
Je zameraná na odstránenie bolesti, svalového a emocionálneho napätia pomocou tachyonizovaných krémov a olejov. Využívajú sa všetky prvky klasickej masáže. Pred manuálnou masážou však ešte prebieha jemná masáž pomocou tachyonizovaných kryštálov, ktorá uvoľňuje energetické blokády na úrovni jemnohmotných tiel. Následná manuálna masáž má o to väčší účinok a efekt. Záver masáže patrí relaxu v Coocone, ktorého cieľom je harmonizovať emocionálne, mentálne a fyzické telo v trojrozmernom poli tachyónovej energie.
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0905 885 690
Tachyónové terapie
Sú to špeciálne terapie pri ktorých sa používajú tachyonizované kryštály TLC (Tachyon Life Crystals). Pomocou nich sa zosiľňujú hojivé a uzdravovacie procesy, odstraňujú sa bolesti a bloky na fyzickej, emocionálnej a mentálnej úrovni. Neodmysliteľnou súčasťou tachyonových terapií je použitie aj ďalších tachyonizovaných materiálov.
Ak máte záujem dozvedieť sa viac o tachyónovej energii, jej účinkoch a o tachyonizovaných materiálch, otvorte si stránku: planet-tachyon.com/tanya

Tu môžete uskutočňit aj nákup produktov a materiálov.
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0905 885 690
Manuálna lymfodrenáž celého tela
Využíva sa pri nej rad špecifických hmatov, ktoré stimulujú lymfatický systém, uvádzajú lymfu do pohybu a tým sa podieľajú na rýchlom odplavovaní odpadových látok z medzibunkových priestorov, kože a podkožia. Masážou sa skvalitňuje vzhľad kože, odstraňuje sa celulitída. Tiež sa podporuje fyziologická funkcia tráviaceho, dýchacieho a vylučovacieho systému, navodzuje sa celkový stav zdravie, odstraňujú sa migrenické stavy. Aplikuje sa tiež ako liečebná procedúra lymfedemu (opuchu tela) a prevencia lymfedemu pooperačných zákrokov.
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0903 180 813 alebo 0905 885 690
Kozmetická lymfodrenáž tváre
Pomáha pri oslabenom lymfatickom toku, pri stavoch opuchov a ochablosti pleti. Pôsobí ozdravujúco a omladzujúco na celkový vzhľad tváre.
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0905 885 690
Segmentové reflexné zostavy
Ich základom je presná diagnostika pohybového systému s následným určením masážnej zostavy. Má priaznivé účinky na vnútorné orgány. V dôsledku prekrvenia sa zlepšuje ich funkciu. Navodzuje celkový stav uvoľnenia. Priaznivo pôsobí na svalový systém.
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0903 180 813
Plytké väzivové techniky
Pôsobia na fasciu, kožu a podkožie. Uvoľnenie týchto zón priaznivo ovplyvňuje mobilitu. Aplikujú sa najmä v lumbosakrálnej oblasti (driek a kríže), kde dochádza k najväčšiemu zaťažovaniu počas dňa, napr. pri sedavých zamestnaniach.
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0903 180 813
Reflexná masáž chodidla
Je veľmi účinná metóda, pri ktorej stimulujeme a pôsobíme tlakom na reflexné plôšky nôh a tým uzdravujeme na diaľku pohybový aparát a jednotlivé vnútorné orgány.
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0905 885 690
Ľahké masážne zostavy pre gravidné ženy podľa trimestra
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0903 180 813
Prehľad a nákup tachyonizovaných produktov
planet-tachyon.com/tanya
Objednávky na masáže a ďaľšie info na tlf.č: 0905 885 690